Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > Embedded - mikrokontrolleri > MSP430G2111IRSA16R
Pieprasīt citātu
Latviešu
MSP430G2111IRSA16R
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    MSP430G2111IRSA16R
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd)
    1.8 V ~ 3.6 V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    16-QFN (4x4)
  • Ātrums
    16MHz
  • Sērija
    MSP430G2xx
  • RAM lielums
    128 x 8
  • Programmas atmiņas tips
    FLASH
  • Programmas atmiņas izmērs
    1KB (1K x 8)
  • Perifērijas ierīces
    Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    16-VQFN Exposed Pad
  • Citi vārdi
    MSP430G2111IRSA16
    MSP430G2111IRSA16-ND
    MSP430G2111IRSA16R-ND
  • Oscilatora tips
    Internal
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • I / O skaits
    10
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    2 (1 Year)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • EEPROM izmērs
  • Detalizēts apraksts
    MSP430 MSP430G2xx Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 1KB (1K x 8) FLASH 16-QFN (4x4)