Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > PMIC - sprieguma regulatori - lineāri > LP5907UVX19/NOPB
Pieprasīt citātu
Latviešu
611729
LP5907UVX19/NOPB
  • Daļas numurs
    LP5907UVX19/NOPB
  • ECAD modelis
  • Sprieguma izslēgšanās (maksimālā)
    0.2V @ 250mA
  • Spriegums - izlaide (min / fiksēts)
    1.9V
  • Spriegums - izlaide (maksimālais)
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    5.5V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    4-DSBGA
  • Iepakojums / lieta
    4-XFBGA, DSBGA
  • PSRR
    90dB ~ 60dB (100Hz ~ 100kHz)
    Positive
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    8 Weeks
  • Detalizēts apraksts
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.9V 250mA 4-DSBGA
  • Strāva - piegāde (maks.)
    425µA
  • Pašreizējais - Nepietiekošs (Iq)
    25µA
  • Pašreizējais - izlaide
    250mA