Pieprasīt citātu
Latviešu
LP3987ITL-2.85/NOPB
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1250+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    LP3987ITL-2.85/NOPB
  • Apraksts
    IC REG LINEAR 2.85V 150MA 5DSBGA
  • Sprieguma izslēgšanās (maksimālā)
    0.1V @ 150mA
  • Spriegums - izlaide (min / fiksēts)
    2.85V
  • Spriegums - izlaide (maksimālais)
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    6V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    5-DSBGA (1.41x1.08)
  • Sērija
  • Aizsardzības līdzekļi
    Over Current, Over Temperature, Short Circuit
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    5-WFBGA, DSBGA
  • PSRR
    50dB ~ 10dB (10kHz)
  • Citi vārdi
    LP3987ITL-2.85
    LP3987ITL-2.85/NOPBTR
    LP3987ITL-2.85TR
    LP3987ITL-2.85TR-ND
    LP3987ITL285NOPB
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    8 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Detalizēts apraksts
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 150mA 5-DSBGA (1.41x1.08)
  • Strāva - piegāde (maks.)
    200µA
  • Pašreizējais - Nepietiekošs (Iq)
    120µA
  • Pašreizējais - izlaide
    150mA