Pieprasīt citātu
Latviešu
LP3985ITLX-4.75/NOPB
  • Daļas numurs
    LP3985ITLX-4.75/NOPB
  • Apraksts
    IC REG LINEAR 4.75V 150MA 5DSBGA
  • Sprieguma izslēgšanās (maksimālā)
    0.1V @ 150mA
  • Spriegums - izlaide (min / fiksēts)
    4.75V
  • Spriegums - izlaide (maksimālais)
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    6V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    5-DSBGA (1.41x1.08)
  • Sērija
  • Aizsardzības līdzekļi
    Over Current, Over Temperature, Short Circuit
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    5-WFBGA, DSBGA
  • PSRR
    50dB ~ 40dB (1kHz ~ 10kHz)
  • Citi vārdi
    LP3985ITLX-4.75
    LP3985ITLX-4.75-ND
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Detalizēts apraksts
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.75V 150mA 5-DSBGA (1.41x1.08)
  • Strāva - piegāde (maks.)
    250µA
  • Pašreizējais - Nepietiekošs (Iq)
    150µA
  • Pašreizējais - izlaide
    150mA