Pieprasīt citātu
Latviešu
LP3982IMM-2.82/NOPB
  • Daļas numurs
    LP3982IMM-2.82/NOPB
  • Apraksts
    IC REG LINEAR 2.82V 300MA 8VSSOP
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Sprieguma izslēgšanās (maksimālā)
    0.22V @ 200mA
  • Spriegums - izlaide (min / fiksēts)
    2.82V
  • Spriegums - izlaide (maksimālais)
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    6V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    8-VSSOP
  • Sērija
  • Aizsardzības līdzekļi
    Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Iepakojums / lieta
    8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
  • PSRR
  • Izvades veids
    Fixed
  • Izejas konfigurācija
    Positive
  • Citi vārdi
    *LP3982IMM-2.82
    *LP3982IMM-2.82/NOPB
    LP3982IMM-2.82/NOPBCT
    LP3982IMM-2.82CT
    LP3982IMM-2.82CT-ND
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Regulatoru skaits
    1
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Detalizēts apraksts
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.82V 300mA 8-VSSOP
  • Pašreizējais - Nepietiekošs (Iq)
    270µA
  • Pašreizējais - izlaide
    300mA