Pieprasīt citātu
Latviešu
761687
LMZ34002EVM-001
  • Daļas numurs
    LMZ34002EVM-001
  • Apraksts
    EVAL BOARD FOR LMZ34002
  • Spriegums - izlaide
    -3.3V, -5V, -12V, -15V
  • Spriegums - ievade
    4.5 V ~ 40 V
  • Izmantotā IC / daļa
    LMZ34002
  • Regulatora topoloģija
    Inverting
  • Galvenais mērķis
    DC/DC, Negative Inverter
  • Frekvence - pārslēgšana
    800kHz
  • Detalizēts apraksts
    LMZ34002 SIMPLE SWITCHER® DC/DC, Negative Inverter 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board
  • Pašreizējais - izlaide
    2A