Pieprasīt citātu
Latviešu
LMZ23605EVAL/NOPB
  • Daļas numurs
    LMZ23605EVAL/NOPB
  • Apraksts
    BOARD EVAL PWR MOD LMZ23605
  • Spriegums - izlaide
    3.3V
  • Spriegums - ievade
    6 V ~ 36 V
  • Izmantotā IC / daļa
    LMZ23605
  • Regulatora topoloģija
    Buck
  • Citi vārdi
    LMZ23605EVAL/NOPB-ND
    LMZ23605EVALNOPB
  • Galvenais mērķis
    DC/DC, Step Down
  • Frekvence - pārslēgšana
    812kHz
  • Detalizēts apraksts
    LMZ23605 SIMPLE SWITCHER® DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board
  • Pašreizējais - izlaide
    5A