Pieprasīt citātu
Latviešu
LMZ14202EXTEVAL/NOPB
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    LMZ14202EXTEVAL/NOPB
  • Apraksts
    BOARD EVAL LMZ14202EXT
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Nav piemērojams / nav piemērojams
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izlaide
    3.3V
  • Spriegums - ievade
    6 V ~ 42 V
  • Izmantotā IC / daļa
    LMZ14202EXT
  • Piegādāts saturs
    Board(s)
  • Sērija
    SIMPLE SWITCHER®
  • Regulatora topoloģija
    Buck
  • Izejas un tips
    1, Non-Isolated
  • Citi vārdi
    LMZ14202EXTEVALNOPB
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Galvenais mērķis
    DC/DC, Step Down
    Not applicable / Not applicable
  • Frekvence - pārslēgšana
    Up to 1MHz
  • Detalizēts apraksts
    LMZ14202EXT SIMPLE SWITCHER® DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board
  • Pašreizējais - izlaide
    2A