Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > PMIC - sprieguma regulatori - lineāri > LM78L12ACMX/NOPB
Pieprasīt citātu
Latviešu
LM78L12ACMX/NOPB
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    LM78L12ACMX/NOPB
  • ECAD modelis
  • Sprieguma izslēgšanās (maksimālā)
  • Spriegums - izlaide (min / fiksēts)
    12V
  • Spriegums - izlaide (maksimālais)
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    35V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    8-SOIC
  • Sērija
  • Aizsardzības līdzekļi
    Over Temperature, Short Circuit
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • PSRR
    54dB (120Hz)
  • Izvades veids
    Fixed
  • Izejas konfigurācija
    Positive
  • Citi vārdi
    *LM78L12ACMX/NOPB
    LM78L12ACMX/NOPBTR
    LM78L12ACMXNOPB
  • Darbības temperatūra
    0°C ~ 125°C
  • Regulatoru skaits
    1
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Detalizēts apraksts
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 100mA 8-SOIC
  • Pašreizējais - Nepietiekošs (Iq)
    3mA
  • Pašreizējais - izlaide
    100mA