Pieprasīt citātu
Latviešu
LM53600AQDSXTQ1
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
250+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    LM53600AQDSXTQ1
  • Apraksts
    IC REG BUCK ADJ 0.65A
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izlaide (min / fiksēts)
    3.3V
  • Spriegums - izlaide (maksimālais)
    6V
  • Spriegums - ieeja (min)
    3.8V
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    36V
  • Topoloģija
    Buck
  • Sinhronais taisngriezis
    Yes
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    10-WSON (3x3)
  • Sērija
    Automotive, AEC-Q100
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    10-WFDFN Exposed Pad
  • Izvades veids
    Adjustable
  • Izejas konfigurācija
    Positive
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 150°C (TJ)
  • Rezultātu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    2 (1 Year)
    Lead free / RoHS Compliant
  • Funkcija
    Step-Down
  • Frekvence - pārslēgšana
    2.1MHz
  • Detalizēts apraksts
    Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 3.3V 1 Output 650mA 10-WFDFN Exposed Pad
  • Pašreizējais - izlaide
    650mA