Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > PMIC - sprieguma atsauce > LM4050AEM3X-10
Pieprasīt citātu
Latviešu
LM4050AEM3X-10
  • Daļas numurs
    LM4050AEM3X-10
  • Apraksts
    IC VREF SHUNT 10V SOT23-3
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izlaide (min / fiksēts)
    10V
  • Spriegums - ievade
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperatūras koeficients
    50ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SOT-23-3
  • Sērija
  • Atsauces veids
    Shunt
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
  • Izvades veids
    Fixed
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C (TA)
  • Troksnis - no 10Hz līdz 10kHz
    150µVrms
  • Troksnis - no 0.1Hz līdz 10Hz
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Detalizēts apraksts
    Shunt Voltage Reference IC ±0.1% 15mA SOT-23-3
  • Pašreizējais - piedāvājums
  • Pašreizējais - izlaide
    15mA