Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > PMIC - sprieguma atsauce > LM4041D12QDBZTG4
Pieprasīt citātu
Latviešu
LM4041D12QDBZTG4
  • Daļas numurs
    LM4041D12QDBZTG4
  • Apraksts
    IC VREF SHUNT 1.225V SOT23
  • Spriegums - izlaide (min / fiksēts)
    1.225V
  • Spriegums - ievade
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    150ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SOT-23-3
  • Iepakojums / lieta
    TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C (TA)
  • Troksnis - no 10Hz līdz 10kHz
    20µVrms
  • Troksnis - no 0.1Hz līdz 10Hz
  • Detalizēts apraksts
    Shunt Voltage Reference IC ±1% 12mA SOT-23-3
  • Pašreizējais - piedāvājums
  • Pašreizējais - izlaide
    12mA