Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > PMIC - sprieguma regulatori - lineāri > LM320T-15/NOPB
Pieprasīt citātu
Latviešu
LM320T-15/NOPB
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    LM320T-15/NOPB
  • Apraksts
    IC REG LINEAR -15V 1.5A TO220-3
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Sprieguma izslēgšanās (maksimālā)
  • Spriegums - izlaide (min / fiksēts)
    -15V
  • Spriegums - izlaide (maksimālais)
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    -35V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    TO-220-3
  • Sērija
  • Aizsardzības līdzekļi
    Over Current, Over Temperature
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    TO-220-3
  • PSRR
    64dB (120Hz)
  • Izvades veids
    Fixed
  • Izejas konfigurācija
    Negative
  • Citi vārdi
    *LM320T-15/NOPB
    LM320T15NOPB
  • Darbības temperatūra
    0°C ~ 125°C
  • Regulatoru skaits
    1
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    8 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Detalizēts apraksts
    Linear Voltage Regulator IC Negative Fixed 1 Output -15V 1.5A TO-220-3
  • Pašreizējais - Nepietiekošs (Iq)
    2mA
  • Pašreizējais - izlaide
    1.5A