Mājas > Produkti > Sensori, devēji > Temperatūras sensori - termostati - cietviela > LM27CIM5-ZHJ
Pieprasīt citātu
Latviešu
LM27CIM5-ZHJ
  • Daļas numurs
    LM27CIM5-ZHJ
  • Apraksts
    IC TEMP SENS SGL 120DEG SOT23-5
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    2.7V ~ 5.5V
  • Brauciena temperatūras slieksnis
    Hot
  • Komutācijas temperatūra
    120°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SOT-23-5
  • Sērija
  • Izvēlēta histērēze
    Yes
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Iepakojums / lieta
    SC-74A, SOT-753
  • Izvades veids
    Open Drain
  • Izvades funkcija
    /OverTemp, VTemp
  • Izeja
    Active Low
  • Citi vārdi
    LM27CIM5-ZHJCT
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 150°C
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    Thermostat 120°C Active Low Open Drain SOT-23-5
  • Pašreizējais - piedāvājums
    15µA
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
  • Precizitāte
    ±3°C