Pieprasīt citātu
Latviešu
LM2575SX-12/NOPB
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    LM2575SX-12/NOPB
  • Apraksts
    IC REG BUCK 12V 1A TO263-5
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izlaide (min / fiksēts)
    12V
  • Spriegums - izlaide (maksimālais)
  • Spriegums - ieeja (min)
    4V
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    40V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    DDPAK/TO-263-5
  • Iepakojums
    Original-Reel®
  • Iepakojums / lieta
    TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
    Positive
  • Citi vārdi
    LM2575SX-12/NOPBDKR
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    8 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Frekvence - pārslēgšana
    52kHz
  • Detalizēts apraksts
    Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 1A TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
  • Pašreizējais - izlaide
    1A