Pieprasīt citātu
Latviešu
43590
LM2575HVMX-12/NOPB
  • Daļas numurs
    LM2575HVMX-12/NOPB
  • Apraksts
    IC REG BUCK 12V 1A 24-SOIC
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izlaide (min / fiksēts)
    12V
  • Spriegums - izlaide (maksimālais)
  • Spriegums - ieeja (min)
    4V
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    60V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    24-SOIC
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
    Positive
  • Citi vārdi
    *LM2575HVMX-12
    LM2575HVMX-12
    LM2575HVMX-12-ND
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekvence - pārslēgšana
    52kHz
  • Detalizēts apraksts
    Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 1A 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
  • Pašreizējais - izlaide
    1A