Pieprasīt citātu
Latviešu
LM2574HVN-12
  • Daļas numurs
    LM2574HVN-12
  • Apraksts
    IC REG BUCK 12V 0.5A 8-DIP
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izlaide (min / fiksēts)
    12V
  • Spriegums - izlaide (maksimālais)
  • Spriegums - ieeja (min)
    4V
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    60V
  • Topoloģija
    Buck
  • Sinhronais taisngriezis
    No
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    8-PDIP
  • Sērija
    SIMPLE SWITCHER®
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    8-DIP (0.300", 7.62mm)
  • Izvades veids
    Fixed
  • Izejas konfigurācija
    Positive
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C (TJ)
  • Rezultātu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Funkcija
    Step-Down
  • Frekvence - pārslēgšana
    52kHz
  • Detalizēts apraksts
    Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 500mA 8-DIP (0.300", 7.62mm)
  • Pašreizējais - izlaide
    500mA