Pieprasīt citātu
Latviešu
LM1086CT-2.85/NOPB
  • Daļas numurs
    LM1086CT-2.85/NOPB
  • Apraksts
    IC REG LINEAR 2.85V 1.5A TO220-3
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Sprieguma izslēgšanās (maksimālā)
    1.5V @ 1.5A
  • Spriegums - izlaide (min / fiksēts)
    2.85V
  • Spriegums - izlaide (maksimālais)
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    27V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    TO-220-3
  • Sērija
  • Aizsardzības līdzekļi
    Over Current, Over Temperature, Short Circuit
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    TO-220-3
  • PSRR
    72dB (120Hz)
  • Izvades veids
    Fixed
  • Izejas konfigurācija
    Positive
  • Citi vārdi
    *LM1086CT-2.85
    *LM1086CT-2.85/NOPB
    LM1086CT-2.85
    LM1086CT-2.85-ND
  • Darbības temperatūra
    0°C ~ 125°C
  • Regulatoru skaits
    1
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Detalizēts apraksts
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 1.5A TO-220-3
  • Strāva - piegāde (maks.)
    10mA
  • Pašreizējais - Nepietiekošs (Iq)
    5mA
  • Pašreizējais - izlaide
    1.5A