Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > Embedded - mikrokontrolleri > HPC36004V30/NOPB
Pieprasīt citātu
Latviešu
HPC36004V30/NOPB
  • Daļas numurs
    HPC36004V30/NOPB
  • Apraksts
    IC MCU 16BIT ROMLESS 68PLCC
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd)
    4.5 V ~ 5.5 V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    68-PLCC
  • Ātrums
    30MHz
  • Sērija
    HPC™
  • RAM lielums
    512 x 8
  • Programmas atmiņas tips
    ROMless
  • Programmas atmiņas izmērs
  • Perifērijas ierīces
    DMA, PWM, WDT
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    68-LCC (J-Lead)
  • Oscilatora tips
    External
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • I / O skaits
    52
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    3 (168 Hours)
    Lead free / RoHS Compliant
  • EEPROM izmērs
  • Detalizēts apraksts
    HPC HPC™ Microcontroller IC 16-Bit 30MHz ROMless 68-PLCC