Pieprasīt citātu
Latviešu
CLVC1G3208IDCKRQ1
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    CLVC1G3208IDCKRQ1
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    1.65 V ~ 5.5 V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SC-70-6
  • Sērija
    Automotive, AEC-Q100, 74LVC
  • Schmitt Trigger ievade
    No
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    6-TSSOP, SC-88, SOT-363
  • Izvades veids
    Single-Ended
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Ievade skaits
    3 Input (2, 1)
  • Shēmu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    6 Weeks
  • Loģikas tips
    AND/OR Gate
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Detalizēts apraksts
    AND/OR Gate Configurable 1 Circuit 3 Input (2, 1) Input SC-70-6
  • Current - Output High, Low
    32mA, 32mA