Pieprasīt citātu
Latviešu
ADC1173CIMTC/NOPB
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    ADC1173CIMTC/NOPB
  • Apraksts
    IC ADC 8BIT 15MSPS 3V 24-TSSOP
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Spriegums - Supply, Digital
    2.7 V ~ 3.6 V
  • Spriegums - Supply, Analog
    2.7 V ~ 3.6 V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    24-TSSOP
  • Sērija
  • Paraugu ņemšanas ātrums (sekundē)
    15M
  • Atsauces veids
    External, Internal
  • Rādītājs - S / H: ADC
    1:1
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
  • Citi vārdi
    *ADC1173CIMTC
    *ADC1173CIMTC/NOPB
    ADC1173CIMTC
    ADC1173CIMTC-ND
    ADC1173CIMTCNOPB
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 75°C