Pieprasīt citātu
Latviešu
74ALVCH16240DGGRE4
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    74ALVCH16240DGGRE4
  • Apraksts
    IC BUFFER INVERT 3.6V 48TSSOP
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    1.65 V ~ 3.6 V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    48-TSSOP
  • Sērija
    74ALVCH
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width)
  • Izvades veids
    3-State
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Elementu skaits
    4
  • Bitu skaits uz elementu
    4
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    6 Weeks
  • Loģikas tips
    Buffer, Inverting
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ievades veids
  • Detalizēts apraksts
    Buffer, Inverting 4 Element 4 Bit per Element 3-State Output 48-TSSOP
  • Current - Output High, Low
    24mA, 24mA