Mājas > Produkti > RF / IF un RFID > RF uztvērēji > RXM-315-LR
Pieprasīt citātu
Latviešu
5549218RXM-315-LR attēlsLinx Technologies
RXM-315-LR
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RXM-315-LR
  • Apraksts
    RECEIVER 315MHZ LR SERIES
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    2.1 V ~ 3.6 V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Sērija
    LR
  • Jutīgums
    -112dBm
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    16-SMD Module
  • Citi vārdi
    RXM-315-LR-S
    RXM-315-LR_
    RXM315LR
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 70°C
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Modulācija vai protokols
    ASK, OOK
  • Atmiņas izmērs
  • Ražotāja standarta svina laiks
    8 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Biežums
    315MHz
  • Iespējas
    Long Range
  • Detalizēts apraksts
    LR RF Receiver ASK, OOK 315MHz -112dBm 10 kbps Castellation
  • Datu pārraides ātrums (maksimālais)
    10 kbps
  • Datu saskarne
    Serial
  • Pašreizējais - saņemšana
    5.2mA