Mājas > Produkti > Kabeļu mezgli > Koaksiālie kabeļi (RF) > CSI-UFFR-300-UFFR
Pieprasīt citātu
Latviešu
73372CSI-UFFR-300-UFFR attēlsLinx Technologies
CSI-UFFR-300-UFFR
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    CSI-UFFR-300-UFFR
  • Apraksts
    CBL ASSY UMCC PLUG-PLUG 11.811"
  • ECAD modelis
  • Stils
    UMCC to UMCC
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    8 Weeks
  • Garums
    11.811" (300.00mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pretestība
    50 Ohms
  • Dzimums
    Female to Female
  • Frekvence - maks
    3GHz
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    Cable Assembly Coaxial UMCC to UMCC Female to Female 1.13mm OD Coaxial Cable 11.811" (300.00mm)
  • Krāsa
    Gray
  • Kabeļa tips
    1.13mm OD Coaxial Cable