Mājas > Produkti > Filtri > Ferīta serdes - kabeļi un elektroinstalācija > SM28R1260
Pieprasīt citātu
Latviešu
SM28R1260
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
80+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SM28R1260
  • Apraksts
    FERRITE 237OHM HINGED 25.7X1.3MM
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Tips
    Flat
  • Sērija
  • Vērtējumi
  • Ārējais izmērs
    1.260" W x 0.331" H (32.00mm x 8.40mm)
  • Montāžas tips
    Free Hanging
  • Materiāls
    28
  • Ražotāja standarta svina laiks
    4 Weeks
  • Garums
    1.126" (28.60mm)
  • Iekšējais izmērs
    1.012" W x 0.051" H (25.70mm x 1.30mm)
  • Pretestība @ frekvence
    237 Ohm @ 100MHz
  • Detalizēts apraksts
    Hinged (Snap On) Free Hanging Ferrite Core 237 Ohm @ 100MHz ID 1.012" W x 0.051" H (25.70mm x 1.30mm) OD 1.260" W x 0.331" H (32.00mm x 8.40mm) Length 1.126" (28.60mm)