Mājas > Produkti > Filtri > Ferīta serdes - kabeļi un elektroinstalācija > SB28B5630
Pieprasīt citātu
Latviešu
667997
SB28B5630
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
20+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SB28B5630
  • Apraksts
    SPECIAL PURPOSE SHIELD BAR FERRI
  • Sērija
    Saddle Beads®
  • Ārējais izmērs
    1.000" Dia (25.40mm)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    4 Weeks
  • Garums
    5.63" (142.9mm)
  • Pretestība @ frekvence
    500 Ohm @ 100MHz
  • Detalizēts apraksts
    Solid Ferrite Core 500 Ohm @ 100MHz ID OD 1.000" Dia (25.40mm) Length 5.63" (142.9mm)