Mājas > Produkti > Filtri > Ferīta diski un plāksnes > SB28B0875AB
Pieprasīt citātu
Latviešu
SB28B0875AB
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
120+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SB28B0875AB
  • Apraksts
    .250" X .875" SQ PLATE W/ADH B F
  • Izmērs / Izmēri
    0.875" L x 0.875" W (22.23mm x 22.23mm)
  • Sērija
    Saddle Beads®
  • Ražotāja standarta svina laiks
    4 Weeks
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.250" (6.35mm)