Mājas > Produkti > Filtri > Ferīta serdes - kabeļi un elektroinstalācija > SB28B0550
Pieprasīt citātu
Latviešu
SB28B0550
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
200+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SB28B0550
  • Apraksts
    FERRITE 100OHM HINGED 5.41MM
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Tips
    Flat
  • Sērija
  • Vērtējumi
  • Ārējais izmērs
    0.551" W x 0.276" H (14.00mm x 7.00mm)
  • Montāžas tips
    Free Hanging
  • Materiāls
    28
  • Ražotāja standarta svina laiks
    4 Weeks
  • Garums
    1.102" (28.00mm)
  • Iekšējais izmērs
    0.213" Dia (5.41mm)
  • Pretestība @ frekvence
    100 Ohm @ 100MHz
  • Detalizēts apraksts
    Hinged (Snap On) Free Hanging Ferrite Core 100 Ohm @ 100MHz ID 0.213" Dia (5.41mm) OD 0.551" W x 0.276" H (14.00mm x 7.00mm) Length 1.102" (28.00mm)