Mājas > Produkti > Filtri > Ferīta serdes - kabeļi un elektroinstalācija > SA28B2480
Pieprasīt citātu
Latviešu
SA28B2480
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
20+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SA28B2480
  • Apraksts
    FERRITE 250OHM HINGED 52X1.50MM
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Tips
    Flat
  • Sērija
  • Vērtējumi
  • Ārējais izmērs
    2.571" W x 0.654" H (65.30mm x 16.60mm)
  • Montāžas tips
    Free Hanging
  • Materiāls
    28
  • Ražotāja standarta svina laiks
    4 Weeks
  • Garums
    1.831" (46.50mm)
  • Iekšējais izmērs
    2.047" W x 0.059" H (52.00mm x 1.50mm)
  • Pretestība @ frekvence
    250 Ohm @ 100MHz
  • Detalizēts apraksts
    Hinged (Snap On) Free Hanging Ferrite Core 250 Ohm @ 100MHz ID 2.047" W x 0.059" H (52.00mm x 1.50mm) OD 2.571" W x 0.654" H (65.30mm x 16.60mm) Length 1.831" (46.50mm)
  • Dizains
    Hinged (Snap On)
SA28C
SA28C
Apraksts: TVS DIODE 28V 47.67V DO204AC