Mājas > Produkti > RF / IF un RFID > RF Shields > 83-CBSU-24
Pieprasīt citātu
Latviešu
83-CBSU-24
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
20+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    83-CBSU-24
  • Apraksts
    83-CBSU-24--83S30--FLAT FENCE ST
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Platums - kopumā
    24.000" (609.60mm)
  • Ventilācija
    Vent Holes in Pattern
  • Tips
    Shield, 2-Piece
  • Sērija
    80-CBS
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Ražotāja standarta svina laiks
    4 Weeks
  • Garums - kopumā
  • Augstums - kopumā
    0.799" (20.30mm)
  • Detalizēts apraksts
    RF Shield Shield, 2-Piece 24.000" (609.60mm) X Vent Holes in Pattern Through Hole