Mājas > Produkti > RF / IF un RFID > RFI un EMI - aizsargā un absorbējošie materiāli > CZ600-080S
Pieprasīt citātu
Latviešu
CZ600-080S
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    CZ600-080S
  • Apraksts
    COOLZORB 600 4X4X0.08"
  • ECAD modelis
  • Platums
    4.000" (101.60mm)
  • Biezums - kopumā
    0.080" (2.03mm)
  • Forma
    Square
  • Sērija
    CoolZorb 600
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 175°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    6 Weeks
  • Garums
    4.000" (101.60mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Līme
    Self-Adhesive
CZ600-100S
CZ600-100S
Apraksts: COOLZORB 600 4X4X0.1"
Ražotāji: Laird Technologies
3M 1120 1.5
3M 1120 1.5"SQ-100
Apraksts: SHEET ALUM FOIL 38.1MM SQ 100/PK