Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > Cirkulārie savienotāji > PRC.M0.4GL.LC52G
Pieprasīt citātu
Latviešu
PRC.M0.4GL.LC52G
  • Daļas numurs
    PRC.M0.4GL.LC52G
  • Apraksts
    CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER CUP
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings
  • Izbeigšana
    Solder Cup
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Shell izmērs, MIL
  • Shell izmērs - ievietot
    M04
  • Apvalka materiāls
    Polysulfone (PSU)
  • Shell Finish
  • Sērija
    1P
  • Iepakojums
    Bulk
  • Orientācija
    C
  • Darbības temperatūra
    -50°C ~ 150°C
  • Pozīciju skaits
    4
  • Montāžas tips
    Free Hanging (In-Line)
  • Montāžas iezīme
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ievietojiet materiālu
    Polyetheretherketone (PEEK)
  • Ingress Protection
    IP50 - Dust Protected
  • Iespējas
    Backshell
  • Stiprinājuma tips
    Push-Pull, Detent Lock
  • Detalizēts apraksts
    4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
  • Pašreizējais vērtējums
    8A
  • Kontaktmateriāls
  • Sazinieties ar Finish biezumu - sapārošana
  • Sazinieties ar Finish - Māte
    Gold
  • Savienotāju tips
    Receptacle, Female Sockets
  • Krāsa
    Gray
  • Kabeļa atvēršana
    0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm)