Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > Cirkulārie savienotāji > PCA.3S.308.CLLC97
Pieprasīt citātu
Latviešu
2672
PCA.3S.308.CLLC97
  • Daļas numurs
    PCA.3S.308.CLLC97
  • Apraksts
    CONN CIRC RCPT 8POS SOLDER CUP
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings
  • Izbeigšana
    Solder Cup
  • Aizsardzība
    Shielded
  • Shell izmērs, MIL
  • Shell izmērs - ievietot
    308
  • Apvalka materiāls
    Brass
  • Shell Finish
    Chrome
  • Sērija
    3S
  • Iepakojums
    Bulk
  • Orientācija
    Keyed
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 250°C
  • Pozīciju skaits
    8
  • Montāžas tips
    Free Hanging (In-Line)
  • Montāžas iezīme
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
    UL94 V-0
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ievietojiet materiālu
    Polyetheretherketone (PEEK)
  • Ingress Protection
    IP50 - Dust Protected
  • Iespējas
    Backshell
  • Stiprinājuma tips
    Push-Pull
  • Detalizēts apraksts
    8 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
  • Pašreizējais vērtējums
    10A
  • Kontaktmateriāls
    Brass, Bronze
  • Sazinieties ar Finish biezumu - sapārošana
  • Sazinieties ar Finish - Māte
    Gold
  • Savienotāju tips
    Receptacle, Female Sockets and Male Pins
  • Krāsa
    Silver
  • Kabeļa atvēršana
    0.346" ~ 0.382" (8.80mm ~ 9.70mm)