Pieprasīt citātu
Latviešu
792465
FGL.1K.302.CLLC65Z
  • Daļas numurs
    FGL.1K.302.CLLC65Z
  • Apraksts
    CONN PLUG FMALE 2POS SOLDER CUP
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings
  • Izbeigšana
    Solder Cup
  • Aizsardzība
    Shielded
  • Shell izmērs, MIL
  • Shell izmērs - ievietot
    302
  • Apvalka materiāls
    Brass
  • Shell Finish
    Chrome
  • Sērija
    1K
  • Iepakojums
    Bulk
  • Orientācija
    L
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 200°C
  • Pozīciju skaits
    2
  • Montāžas tips
    Free Hanging (In-Line)
  • Montāžas iezīme
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
    UL94 V-0
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ievietojiet materiālu
    Polyetheretherketone (PEEK)
  • Ingress Protection
    IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
  • Iespējas
    Backshell
  • Stiprinājuma tips
    Push-Pull
  • Detalizēts apraksts
    2 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
  • Pašreizējais vērtējums
    15A
  • Kontaktmateriāls
    Bronze
  • Sazinieties ar Finish biezumu - sapārošana
    59.0µin (1.50µm)
  • Sazinieties ar Finish - Māte
    Gold
  • Savienotāju tips
    Plug, Female Sockets
  • Krāsa
    Silver
  • Kabeļa atvēršana
    0.240" ~ 0.256" (6.10mm ~ 6.50mm)