Pieprasīt citātu
Latviešu
FGG.3P.310.PLWD75M
  • Daļas numurs
    FGG.3P.310.PLWD75M
  • Apraksts
    CONN PLUG MALE 11POS SOLDER CUP
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings
  • Izbeigšana
    Solder Cup
  • Aizsardzība
  • Shell izmērs, MIL
  • Shell izmērs - ievietot
    310
  • Apvalka materiāls
    Polysulfone (PSU)
  • Shell Finish
  • Sērija
    3P
  • Iepakojums
    Bulk
  • Orientācija
    Keyed
  • Darbības temperatūra
    -50°C ~ 150°C
  • Pozīciju skaits
    11 (10 + PE)
  • Montāžas tips
    Free Hanging (In-Line)
  • Montāžas iezīme
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ievietojiet materiālu
    Polyetheretherketone (PEEK)
  • Ingress Protection
    IP61 - Dust Tight
  • Iespējas
    Backshell, Ground
  • Stiprinājuma tips
    Push-Pull, Detent Lock
  • Detalizēts apraksts
    11 (10 + PE) Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
  • Pašreizējais vērtējums
    5A
  • Kontaktmateriāls
  • Sazinieties ar Finish biezumu - sapārošana
  • Sazinieties ar Finish - Māte
    Gold
  • Savienotāju tips
    Plug, Male Pins
  • Krāsa
    Brown, Gray
  • Kabeļa atvēršana
    0.264" ~ 0.295" (6.70mm ~ 7.50mm)