Pieprasīt citātu
Latviešu
372416
FGG.2K.307.CLCC85Z
  • Daļas numurs
    FGG.2K.307.CLCC85Z
  • Apraksts
    CONN PLUG MALE 7POS GOLD CRIMP
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings
  • Izbeigšana
    Crimp
  • Aizsardzība
    Shielded
  • Shell izmērs, MIL
  • Shell izmērs - ievietot
    307
  • Apvalka materiāls
    Brass
  • Shell Finish
    Chrome
  • Sērija
    2K
  • Iepakojums
    Bulk
  • Orientācija
    G
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 200°C
  • Pozīciju skaits
    7
  • Montāžas tips
    Free Hanging (In-Line)
  • Montāžas iezīme
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
    UL94 V-0
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ievietojiet materiālu
    Polyetheretherketone (PEEK)
  • Ingress Protection
    IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
  • Iespējas
    Backshell
  • Stiprinājuma tips
    Push-Pull
  • Detalizēts apraksts
    7 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
  • Pašreizējais vērtējums
    11A
  • Kontaktmateriāls
    Brass
  • Sazinieties ar Finish biezumu - sapārošana
    39.4µin (1.00µm)
  • Sazinieties ar Finish - Māte
    Gold
  • Savienotāju tips
    Plug, Male Pins
  • Krāsa
    Silver
  • Kabeļa atvēršana
    0.319" ~ 0.335" (8.10mm ~ 8.50mm)