Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > Cirkulārie savienotāji > CKB.M34.GLLG
Pieprasīt citātu
Latviešu
CKB.M34.GLLG
  • Daļas numurs
    CKB.M34.GLLG
  • Apraksts
    CONN RCPT FMALE 34POS SOLDER CUP
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings
  • Izbeigšana
    Solder Cup
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Shell izmērs, MIL
  • Shell izmērs - ievietot
    M34
  • Apvalka materiāls
    Polysulfone (PSU)
  • Shell Finish
  • Sērija
    2P
  • Iepakojums
    Bulk
  • Orientācija
    B
  • Darbības temperatūra
    -50°C ~ 150°C
  • Pozīciju skaits
    34
  • Montāžas tips
    Panel Mount
  • Montāžas iezīme
    Front and Rear Side Nut
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ievietojiet materiālu
    Polyetheretherketone (PEEK)
  • Ingress Protection
    IP50 - Dust Protected
  • Iespējas
  • Stiprinājuma tips
    Push-Pull, Detent Lock
  • Detalizēts apraksts
    34 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
  • Pašreizējais vērtējums
    1.5A