Mājas > Produkti > Optoelektronika > LED indikācija - diskrēta > SML032RGB1T1
Pieprasīt citātu
Latviešu
2094079SML032RGB1T1 attēlsLAPIS Semiconductor
SML032RGB1T1
  • Daļas numurs
    SML032RGB1T1
  • Apraksts
    LED RGB CLEAR 1412 SMD
  • ECAD modelis
  • Viļņa garums - maksimums
  • Viļņa garums - dominējošs
    630nm Red, 530nm Green, 470nm Blue
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (tips)
    2.2V Red, 3.3V Green, 3.2V Blue
  • Skata leņķis
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    3.50mm L x 3.00mm W
  • Sērija
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    1412 (3530 Metric)
  • Citi vārdi
    SML032RGB1T1A
    SML032RGB1T1B
    SML032RGB1T1C
    SML032RGB1T1D
    SML032RGB1T1E
    SML032RGB1T1F
    SML032RGB1T1G
    SML032RGB1T1H
    SML032RGB1T1J
    SML032RGB1T1K
    SML032RGB1T1L
    SML032RGB1T1M
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Millicandela Reitings
    350mcd Red, 500mcd Green, 125mcd Blue
  • Objektīva pārredzamība
    Clear
  • Objektīva stils / izmērs
    Rectangle with Flat Top, 2.30mm x 2.90mm
  • Objektīva krāsa
    Colorless
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums (Maks.)
    1.45mm
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    Red, Green, Blue (RGB) 630nm Red, 530nm Green, 470nm Blue LED Indication - Discrete 2.2V Red, 3.3V Green, 3.2V Blue 1412 (3530 Metric)
  • Pašreizējais tests
    20mA Red, 20mA Green, 20mA Blue