Pieprasīt citātu
Latviešu
391854RTF015P02TL attēlsLAPIS Semiconductor
RTF015P02TL
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
3000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RTF015P02TL
  • Apraksts
    MOSFET P-CH 20V 1.5A TUMT3
  • ECAD modelis
  • Vgs (th) (Max) @ Id
    2V @ 1mA
  • Vgs (Max)
    ±12V
  • Tehnoloģija
    MOSFET (Metal Oxide)
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    TUMT3
  • Sērija
  • Rds On (Max) @ Id, Vgs
    135 mOhm @ 1.5A, 4.5V
  • Jaudas izkliedes (maksimums)
    800mW (Ta)
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    3-SMD, Flat Leads
  • Citi vārdi
    RTF015P02TLTR
  • Darbības temperatūra
    150°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ievades kapacitāte (Ciss) (maksimālais) @ Vds
    560pF @ 10V
  • Vārtu maksa (Qg) (maks.) @ Vgs
    5.2nC @ 4.5V
  • FET tips
    P-Channel
  • FET iezīme
  • Piedziņas spriegums (maksimālais skaļuma līmenis, min. Rādījumi)
    2.5V, 4.5V
  • Drain to avota spriegumam (Vdss)
    20V
  • Detalizēts apraksts
    P-Channel 20V 1.5A (Ta) 800mW (Ta) Surface Mount TUMT3
  • Strāvas - nepārtraukta noplūde (Id) @ 25 ° C
    1.5A (Ta)