Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Diodes - taisngrieži - vieni > RFUS20TM6S
Pieprasīt citātu
Latviešu
2101555RFUS20TM6S attēlsLAPIS Semiconductor
RFUS20TM6S
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RFUS20TM6S
  • Apraksts
    DIODE GEN PURP 600V 20A TO220NFM
  • ECAD modelis
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
    2.8V @ 20A
  • Spriegums - DC reversais (Vr) (maksimālais)
    600V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    TO-220NFM
  • Ātrums
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Sērija
  • Reverss atkopšanas laiks (trr)
    35ns
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    TO-220-3 Full Pack
  • Darba temperatūra - savienojums
    150°C (Max)
  • Montāžas tips
    Through Hole
    Lead free / RoHS Compliant
  • Diode tips
    Standard
  • Detalizēts apraksts
    Diode Standard 600V 20A Through Hole TO-220NFM
  • Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr
    10µA @ 600V
  • Pašreizējais - vidējais labojums (Io)
    20A