Pieprasīt citātu
Latviešu
1105366RB080LAM-30TFTR attēlsLAPIS Semiconductor
RB080LAM-30TFTR
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RB080LAM-30TFTR
  • Apraksts
    AUTOMOTIVE SCHOTTKY BARRIER DIOD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - DC reversais (Vr) (maksimālais)
    30V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    PMDTM
  • Ātrums
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Sērija
    Automotive, AEC-Q101
  • Iepakojums
    Original-Reel®
  • Iepakojums / lieta
    SOD-128
  • Citi vārdi
    RB080LAM-30TFDKR
  • Darba temperatūra - savienojums
    150°C (Max)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    10 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Diode tips
    Schottky
  • Detalizēts apraksts
    Diode Schottky 30V 5A Surface Mount PMDTM
  • Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr
    150µA @ 30V
  • Pašreizējais - vidējais labojums (Io)
    5A