Pieprasīt citātu
Latviešu
5002421R6012FNX attēlsLAPIS Semiconductor
R6012FNX
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    R6012FNX
  • Apraksts
    MOSFET N-CH 600V 12A TO-220FM
  • ECAD modelis
  • Vgs (th) (Max) @ Id
    5V @ 1mA
  • Vgs (Max)
    ±30V
  • Tehnoloģija
    MOSFET (Metal Oxide)
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    TO-220FM
  • Sērija
  • Rds On (Max) @ Id, Vgs
    510 mOhm @ 6A, 10V
  • Jaudas izkliedes (maksimums)
    50W (Tc)
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    TO-220-3 Full Pack
  • Darbības temperatūra
    150°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Through Hole
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ievades kapacitāte (Ciss) (maksimālais) @ Vds
    1300pF @ 25V
  • Vārtu maksa (Qg) (maks.) @ Vgs
    35nC @ 10V
  • FET tips
    N-Channel
  • FET iezīme
  • Piedziņas spriegums (maksimālais skaļuma līmenis, min. Rādījumi)
    10V
  • Drain to avota spriegumam (Vdss)
    600V
  • Detalizēts apraksts
    N-Channel 600V 12A (Tc) 50W (Tc) Through Hole TO-220FM
  • Strāvas - nepārtraukta noplūde (Id) @ 25 ° C
    12A (Tc)