Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > MCR03EZPFX59R0
Pieprasīt citātu
Latviešu
776272MCR03EZPFX59R0 attēlsLAPIS Semiconductor
MCR03EZPFX59R0
  • Daļas numurs
    MCR03EZPFX59R0
  • Apraksts
    RES SMD 59 OHM 1% 1/10W 0603
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Pretestība
    59 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.1W, 1/10W