Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > MCR03EZPFX5101
Pieprasīt citātu
Latviešu
1164315MCR03EZPFX5101 attēlsLAPIS Semiconductor
MCR03EZPFX5101
  • Daļas numurs
    MCR03EZPFX5101
  • Apraksts
    RES SMD 5.1K OHM 1% 1/10W 0603
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Pretestība
    5.1 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.1W, 1/10W
  • Iepakojums
    Original-Reel®
  • Iepakojums / lieta
    0603 (1608 Metric)
  • Citi vārdi
    RHM5.10KHDKR
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.022" (0.55mm)
  • Iespējas
    Automotive AEC-Q200
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    5.1 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film