Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > MCR03EZPFX1741
Pieprasīt citātu
Latviešu
1939865MCR03EZPFX1741 attēlsLAPIS Semiconductor
MCR03EZPFX1741
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
50+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    MCR03EZPFX1741
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Pretestība
    1.74 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.1W, 1/10W