Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > MCR03EZPFX1130
Pieprasīt citātu
Latviešu
713945MCR03EZPFX1130 attēlsLAPIS Semiconductor
MCR03EZPFX1130
  • Daļas numurs
    MCR03EZPFX1130
  • Apraksts
    RES SMD 113 OHM 1% 1/10W 0603
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    0603
  • Izmērs / Izmēri
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Sērija
    MCR
  • Pretestība
    113 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.1W, 1/10W