Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > ESR25JZPJ331
Pieprasīt citātu
Latviešu
4193258ESR25JZPJ331 attēlsRohm Semiconductor
ESR25JZPJ331
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    ESR25JZPJ331
  • Apraksts
    RES SMD 330 OHM 5% 1/2W 1210
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - AC
  • Spriegums - darba
    0.5W, 1/2W
  • Spriegums - sadalījums
    1210
  • Biezums (Maks.)
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Sērija
    ESR
  • RoHS statuss
    Cut Tape (CT)
  • Polarizācija
    1210 (3225 Metric)
  • Citi vārdi
    RHM330AXCT
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
    10 Weeks
  • Ražotāja daļas numurs
    ESR25JZPJ331
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.026" (0.65mm)
  • Iespējas
    Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
  • FIFO's
    2
  • Paplašināts apraksts
    330 Ohm ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    ±5%
  • Apraksts
    RES SMD 330 OHM 5% 1/2W 1210