Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > ESR18EZPJ752
Pieprasīt citātu
Latviešu
1361466ESR18EZPJ752 attēlsLAPIS Semiconductor
ESR18EZPJ752
  • Daļas numurs
    ESR18EZPJ752
  • Apraksts
    RES SMD 7.5K OHM 5% 1/2W 1206
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    1206
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Pretestība
    7.5 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.5W, 1/2W
  • Iepakojums
    Original-Reel®
  • Iepakojums / lieta
    1206 (3216 Metric)
  • Citi vārdi
    RHM7.5KIDKR
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.026" (0.65mm)
  • Detalizēts apraksts
    7.5 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film