Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > ESR10EZPJ181
Pieprasīt citātu
Latviešu
4578216ESR10EZPJ181 attēlsLAPIS Semiconductor
ESR10EZPJ181
Noliktavā
5000+
  • Daļas numurs
    ESR10EZPJ181
  • Apraksts
    RES SMD 180 OHM 5% 0.4W 0805
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    0805
  • Izmērs / Izmēri
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Pretestība
    180 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.4W, 2/5W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    0805 (2012 Metric)
  • Citi vārdi
    RHM180KTR
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
    10 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.026" (0.65mm)
  • Detalizēts apraksts
    180 Ohms ±5% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film