Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > ESR03EZPJ2R2
Pieprasīt citātu
Latviešu
4645638ESR03EZPJ2R2 attēlsLAPIS Semiconductor
ESR03EZPJ2R2
Noliktavā
50+
  • Daļas numurs
    ESR03EZPJ2R2
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    0603
  • Izmērs / Izmēri
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Pretestība
    2.2 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    0603 (1608 Metric)
  • Citi vārdi
    RHM2.2DTR
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
    10 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.022" (0.55mm)
  • Detalizēts apraksts
    2.2 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film